Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Kanepipähklid 300g

Kanepipähklid 300g on kõrgekvaliteedilised Eestis kasvatatud Finola® sordi kooritud kanepiseemned e. kanepi pähklid. Olles meeldiva, õrnalt pähklise maitsega on nad ideaalsed salatite, tervisejookide ja küpsetiste valmistamiseks.
Meeldiva, õrnalt pähklise maitsega, ideaalsed salatite, tervisejookide ja küpsetiste valmistamiseks. Kooritud kanepiseemned sisaldavad 30% kõrgekvaliteedilist proteiini, sealhulgas kõiki asendamatuid aminohappeid ning 39% omega 6 ja omega 3 rikast õli (vahekorras 3:1). Kanepiseemnetes sisalduv magneesium ja valgud aitavad organismil säilitada tasakaalu stressirikastel aegadel. Kanepiseemnete kõrge toiteväärtuse tõttu soovitatakse neid tarbida eriti rasedatel naistel ning rinnaga toitvatel emadel. Madala süsivesikute taseme tõttu sobivad ka diabeetikutele. Kanepiseemned on gluteenivabad.

Kanepipähklid 300g Kanepipähklid 300g on kõrgekvaliteedilised Eestis kasvatatud Finola® sordi kooritud kanepiseemned e. kanepi pähklid. Olles meeldiva, õrnalt pähklise maitsega on nad ideaalsed salatite, tervisejookide ja küpsetiste valmistamiseks. Meeldiva, õrnalt pähklise maitsega, ideaalsed salatite, tervisejookide ja küpsetiste valmistamiseks. Kooritud kanepiseemned sisaldavad 30% kõrgekvaliteedilist proteiini, sealhulgas kõiki asendamatuid aminohappeid ning 39% omega 6 ja omega 3 […]