Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Kiivi jaspis

Kiivi jaspis on  hoolitsev ja turgutav, toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Tasakaalustab kõiki tšakraid ning neelab endasse negatiivse energia, tasakaalustab yin –yang energiaid .

Kiivi jaspis leevendab ka hirme.

Kiivi jaspis ehk seesami jaspis sobib väga hästi neile, kes töötavad arsti, psühholoogi, nõustaja, terapeudi või massöörina. See kivi aitab tervendajal tegutseda teistel teadvuse tasanditel oma kliendi hüvanguks.

Kiivi jaspis aitab vabaneda erinevatest sõltuvusest või sundkäitumisest. See kristall aitab koguda emotsionaalset jõudu ja energiat, et reaalsusega silmitsi seista.

See kivi on pere liikmetele hoolitsev ja turgutav kristall. Ta toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Ta aitab joondada kõigi tšakrate energiavoolu ning neelab endasse negatiivse energia. Kiivi jaspis leevendab hirme ning aitab näha suuremat pilti (ka tulevast head praeguse halva taga).

Väga hea kivi neile, kes töötavad psühholoogi, nõustaja või terapeudina. Teisisõnu on see kivi kõigile, kes ühel või teisel moel kedagi tervendavad.

Sellest kivist on palju abi ka neile, kes üritavad vabaneda mõnest sõltuvusest või sundkäitumisest. See kristall aitab koguda emotsionaalset jõudu ja energiat, et reaalsusega silmitsi seista. Ta on ka väga hea kivi kõigile, kes on mures mistahes tasandil ja valdkonnas ausa mängu, õigluse ja tasakaalu pärast.

Hooldamine: 1–2 korda kuus voolava vee all maha laadida  ja päikese käes laadida.

Kiivi jaspis Kiivi jaspis on  hoolitsev ja turgutav, toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Tasakaalustab kõiki tšakraid ning neelab endasse negatiivse energia, tasakaalustab yin –yang energiaid . Kiivi jaspis leevendab ka hirme. Kiivi jaspis ehk seesami jaspis sobib väga hästi neile, kes töötavad arsti, psühholoogi, nõustaja, terapeudi või massöörina. See kivi aitab […]