Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Merevaigust kaelakee 33cm lastele

Merevaigust kaelakeed kannavad lapsed kilpnäärmeprobleemide korral.

Merevaik – puhastaja, maandaja, neelab negatiivse ja muudab selle positiivseks, soe, päikseline positiivne, vabastab depressioonist, soodustab loovat eneseväljendust, rahulikkus, usaldus.

VAIMNE MÕJU: MEREVAIK on loominguline kivi, mis tugevdab usku ja optimismi ning on seotud spordi, füüsilise jõu ja värskusega. Samas on ta energia väga naiselik ja kaitsev ning seetõttu kasutatakse teda sünnitajate abistamiseks. MEREVAIK rahustab närve ja mahendab ebameeldivat õhkkonda. Oma kerge­te võngetega aitab ta masenduse vastu ning võimaldab inimesel oma kehaga rahul olla. Atlantise preestrinnad armastasid kanda merevaigust ehteid.

FÜÜSILINE MÕJU:  on organismi universaalne puhastaja, viies sealt välja astraalsed jäägid ja nega­tiivse energia ning eemaldades kehast haigused. Tihti kasutatakse teda reuma ravimisel. Mõjub hästi sisesekretsiooninäärmetele, südamele ja põrnale. Aegade jooksul on talle omistatud kõikvõimalikke haigusi ravivaid toimeid alates kuutõve parandamise ja lõpeta­des pimedatele nägemise tagasi andmisega. Kõige rohkem on ta olnud kollatõve, malaaria ja põletike vastaseks vahendiks.

PUHASTAMINE: Puhasta vaid külma veega, ära pane päikese kätte.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1 tk