Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Taastav küünegeel vetika- ja nõgeseekstrakti, ahvileivapuu ja akaatsiaekstraktiga Sügavalt taastav hooldus õhukestele ja habrastele küüntele, mis ei kasva hästi.

Geel sisaldab rikkalikult mikrokapseldatud toimeaineid, vabastab küüntele kantuna küüsi ja küünenahku taastavaid vitamiine ning muudab küünepinna läikivaks ja terveks.

Kuidas kasutada: Kanna puhastele küüntele. Masseeri, see soodustab toimeainete imendumist. Intensiivse ravi korral kasutada vähemalt kaks nädalat korra päevas, vajadusel korrata hooldust veel ühe nädala.

Sobib ka VEGAN-itele! Pole kasutatud loomseid koostisi ega pole testitud loomade peal!

Taastav küünegeel vetika- ja nõgeseekstrakti, ahvileivapuu ja akaatsiaekstraktiga Sügavalt taastav hooldus õhukestele ja habrastele küüntele, mis ei kasva hästi. Geel sisaldab rikkalikult mikrokapseldatud toimeaineid, vabastab küüntele kantuna küüsi ja küünenahku taastavaid vitamiine ning muudab küünepinna läikivaks ja terveks. Kuidas kasutada: Kanna puhastele küüntele. Masseeri, see soodustab toimeainete imendumist. Intensiivse ravi korral kasutada vähemalt kaks nädalat […]