Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • apelsinikoore pulber, ÖKO, 150g (2897)
  • ÖKO

Apelsinikoore pulber, ÖKO, 150g (2897)

9.95

Apelsinikoore pulber, ÖKO

Apelsinikoored on apelsinimahla tootmisel tekkivad põllumajandusjäätmed ning need on väärtuslikud looduslikud antioksüdantide ja kiudainete allikad. Omavad potentsiaali olla tõhusaks vahendiks oksüdatiivse stressiga seotud krooniliste degeneratiivsete haiguste vähendamisel.

Kirjeldus
Kuivatatud apelsinikoore pulber soodustab seedimist ja viib organismist välja jääkained. On tõestatud, et apelsinikoores sisalduvad vitamiinid ja pigmendid stimuleerivad nakkuste eest kaitsvate antikehade teket, tõrjuvad vabu radikaale ja kiirendavad haavade paranemist. Antioksüdantsete omaduste tõttu vähendab apelsin vähiriski. Omalt poolt aitab sellele kaasa ka vitamiin C, mis takistab kantserogeensete ainete teket seedetraktis sisalduvatest nitrititest ja nitraatidest. Bioflavonoidid muudavad veresooned elastsemateks, väheneb trombi- ja ateroskle – roosioht.

Kasutamine:

Sobib kasutada kuumade jookide ja teede valmistamisel, SMUUTIDES. Pulbrid sobivad lisamiseks putrudele, pannkoogitaignasse, küpsetistele. Pulbrit võib lisada ka lihatoitudele ja marinaadidele.

66.33  €/kg

Apelsinikoore pulber.