Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Aroomiteraapia kõrvarõngad antiikhõbe, 12mm (2740)

12.90

5 laos

Aroomiteraapia kõrvarõngad antiikhõbe, 12mm, hõbedaga kaetud vask

Hõbedased avatavad aroomiteraapilised kõrvarõngad diameetriga 12mm. Neid saab kasutada aroomiteraapias, ümbritsedes ennast meelepärase aroomiga. Kõrvarõngaste sisse saab panna spetsiaalse palli meelepärase eeterliku õliga.

Müügil aroomiteraapia kõrvarõngad. Kõrvarõngaste sisse saad valida ise endale meelepärased pehmed aroomiripatsi pallid 12mm või laavakivi kuulid 12mm. Palli /kuuli diameeter ei tohi ületada ehte diameetrit, kuhu sisse see peab mahtuma aga väiksem võib olla. Pallile /kuulile saad valida meelepärase loodusliku eeterliku õli, mida pole ripatsiga kaasas ja mille valiku leiad SIIT.

Kasutamine: Ava kõrvarõngas. Tilguta aroomiteraapia pallile või laavakivi kuulile 1-3 tilka meelepärast puhast looduslikku aroomiõli  ning sulgekõrvarõngas. Tee sama teisega.

Aroomiripatsi pallid 12mm leiad SIIT. Jälgi ehte ja palli diameetreid, et palli diameeter oleks sama suur või väiksem kui ripatsi!

Laavakivikuulid 12mm leiad SIIT. Jälgi ehte ja kuuli diameetreid, et kuuli diameeter oleks sama suur või väiksem kui ripatsi!!

Pallidele /kuulidele tilgutamiseks sobilikud looduslikud eeterlikud õlid leiad SIIT.

Aroomiteraapia on inimese meeleolu või tervise mõjutamine looduslike eeterlike õlide aroomidega. Aroomid mõjutavad nii füüsilist, emotsionaalset kui hingelist tasandit. Aroomiteraapia kasutamisvõimalusi on palju, näiteks AROOMILAMBID. DIFUUSERID, EHTED (spetsiaalsed aroomiteraapilised ehted, kui ka laavakivist ehted), vannis ja jalavannis, saunas,  massažis (masaasiõlides), seepides, lõhnaküünaldes, kreemides, šampoonides jne.

Oluline on kasutada puhtaid looduslikke eeterlikke õlisid! Need leiad näiteks SIIT.

Avasta aroomiteraapia maailm!

1paar