Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Chaga pulber 30g ÖKO (1982)

6.60

Chaga e. musta pässiku pulber 30g MAHE EE-ÖKO-2 – Toidulisand

(Inonotus obliquus)  30g / 30 annust

* Mahe toidulisand

* Looduslik B1, B2, B5 allikas

* Taastab kiirelt organismi jõuvarud

* Kõrge antioksüdantide sisaldusega

* Sobib lastele alates 3. Eluaastast

Ida-Euroopa rahvameditsiinis kasutatakse musta pässikut (Inonotus obliquus) 16. sajandist. Teadusuuringutes on chaga näidanud tugevat bakterite, seente ja põletike vastast toimet. Loe lisaks.

B1 ja B2 vitamiinid aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele funktsioneerimisele. B2 vitamiin aitab hoida nahka normaalsena. Pantoteenhape (vitamiin B5) aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana!

Vanarahva retsept: Sega 0.5 teelusikatäit pulbrit 200ml tassi 50˚C kuuma veega, lase selle temperatuuri juures tõmmata (hoia potis pliidiserval või termoses) miinimum 15 min kuni 24 tundi. Teed tuleks tarbida 2-3 tassi päevas kolm nädalat. Chaga pulbrit võib segada ka kohviga, kakaoga, lemmikteega või lisada pudrudesse, smuutidesse ja jogurtitesse. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogus on 1-3tl, 3 nädalat.

Toodetud Eestis

220,00 €/kg

 

 

30g pakk