Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Difuuser – õhuniisutaja – õhu aromatisaator, Panda

39.00 31.00

Difuuser – õhuniisutaja – õhu aromatisaator, Panda

-20%

Mõõdud: 140x138mm, veeanum 300ml

Teeme elu ilusamaks! Sobib igasse ruumi, luues meeldiva atmosfääri. Lihtsa ja elegantse disainiga. Kahe põhifunktsiooniga niisutamine ja lõhnastamine.  Õhku niisutades võimalik lisada ka vastavalt oma soovile puhtaid eeterlikke õlisid. Puhtad eeterlikud õlid leiad SIIT! 

Aroomiteraapia on õrn, kuid tõhus hinge, keha ja vaimu tervendamise ja turgutamise viis. Aroomide maailm on väga põnev ja seal on palju avastamist. Difuuser on üks efektiivsemaid ja ohutumaid mooduseid eeterlike õlide molekulide levitamiseks kodus, spades, avalikes ruumides.

Meeleolu tõstmiseks sobivad näiteks greip, apelsin, roos, sandel ja ylang-ylang.

Viiruste aeg kasuta näiteks nohunina, sandlipuud või greipi.

Unetuse korral kasuta eeterlike õlide segu,mis aitab lõõgastuda ja taastab energia – greip, lavendel, vetiver.

Sääski aitab peletada tsitronella.

Toote eeliseks on see, et eeterlikud õlid ei lähe keema ega kõrbema. Toodet on lihtne ja mugav kasutada. Tootest väljuv jahe udu loob mõnusa atmosfääri.

Difuuserisse sobivad ja mõjuvad tervislikult kvaliteetsed looduslikud eeterlikud õlid. Vastavalt vajadusele saad valida endale sobilikud eeterlikud õlid. Puhtad eeterlikud õlid leiad SIIT! 

Eeterlikku õli lisada veele mõned tilgad.

 

 

Difuuser – õhuniisutaja – õhu aromatisaator, Panda -20% Mõõdud: 140x138mm, veeanum 300ml Teeme elu ilusamaks! Sobib igasse ruumi, luues meeldiva atmosfääri. Lihtsa ja elegantse disainiga. Kahe põhifunktsiooniga niisutamine ja lõhnastamine.  Õhku niisutades võimalik lisada ka vastavalt oma soovile puhtaid eeterlikke õlisid. Puhtad eeterlikud õlid leiad SIIT!  Aroomiteraapia on õrn, kuid tõhus hinge, keha ja vaimu tervendamise ja […]

Sulle võib meeldida ka…