Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Energy Mix 36g (2302)

34,00

Energy Mix 36g (2302) – Toidulisand

Energy Mix on toidulisand neile, kes on otsinud võimalust pakkuda oma kehale lisaenergiat looduslikul viisil! Energy Mix toidulisand koosneb neljateistkümnest looduslikust komponendist, sisaldades sealhulgas ženšenni, eleuterokokki (Siberi ženšenn), soomustindikut ja palju teisi kasulikke koostisosi. Energy Mix toidulisand on 100% looduslik, keemiliselt töötlemata, pulbrilisel kujul ning sobiv kasutamiseks alates 16. eluaastast. Energy Mix on just see, mida vajad, kui soovid tõsta oma keha füüsilist ja vaimset töövõimet ning võidelda väsimuse vastu! Biaks toidulisandid ei sisalda värvaineid, lõhnaaineid, side- ega säilitusaineid ning on pulbrilisel kujul.

Kasutamine: Tootjapoolne soovituslik minimaalne kasutamisperiood 3-6 kuud, tarbimine vastavalt kehakaalule (~90kg kehakaal = 30 päeva (~60kg = 45 päeva)), 2 x päevas 10-15 minutit enne hommiku- ja õhtusööki.

Hoiatus: Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi. Ära ületa soovituslikku päevast kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

944,44 €/kg

36g

Koostis: Maapirn, eleuterokokk, ženšenn, mets-kurereha, piparmünt, harilik kibuvits, raudrohi, mandžuuria araalia, soomustindik, vaak, hernes, kolmisruse, mädarõigas, harilik maajalg.