Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Fe+C Vitamiin 50g (2003)

13,00 8,45

Fe+C Vitamiin 50g – Toidulisand

-35%

Raud + C Vitamiin 50g. Raud (Fe) on oluline mineraalaine inimorganismis. Raud hemoglobiini olulise koostisosana osaleb organismis hapniku transportimisel rakkudesse ning samuti ka süsihappegaasi transportimisel rakkudest välja. Raua puudusel inimorganismis võib tekkida palju erinevaid sümptomeid, kuid neist peamised on: väsimus, füüsilise võimekuse vähenemine, juuste väljalangemine, immuunsüsteemi nõrgenemine, lõhed suunurkades, kahvatu nahk, motivatsioonipuudus ja apaatsus. Lisaks on oluline teada, et raud aitab organismil omastada A-vitamiini ja joodi. Seetõttu võib rauapuudusega kergesti tekkida ka nende ainete vähesus organismis.

Biaks “Raud + C-Vitamiin” toidulisandis on lisaks suurepärase imenduvusega raua vormile (Fe diglütsinaat kelaat) kasutatud raua omastatavuse parandamiseks ka C-Vitamiiini. C-vitamiini mõju raua omastamisele on niivõrd suur ja oluline, et seda peetakse C-vitamiini üheks füsioloogiliseks rolliks inimorganismis.

Kasutamine: Soovituslik päevane annus täiskasvanule (1 mõõdulusikas), või vastavalt arsti soovitusele. Tarbida pärast sööki.

Koostisosad: Fe diglütsinaat kelaat ja L-askorbiinhape, pulbrilisel kujul. Ühes pakendis kokku 200 serveeringut.

Hoiatus: Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi. Ära ületa soovituslikku päevast kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

260,00 €/kg

 

50g

Koostisosad: Fe diglütsinaat kelaat ja L-askorbiinhape, pulbrilisel kujul. Ühes pakendis kokku 200 serveeringut.

Üks serveering 0,3ml/182mg:
Raud (Fe) diglütsinaat kelaat (17,2%) 14 mg (100% NRV*)
C-Vitamiin (L-askorbiinhape) (99,8%) 168 mg

*NRV – päevane võrdluskoguses täiskasvanutel 

NB! ei sisalda säilitusaineid, lõhna- ja maitsetugevdajaid, magusaineid, värvaineid, e-aineid ega kunstlikke suhkruid.