Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Ginkgo Biloba magneesiumiga, kapslid 60tk (1725)

11.80

Ginkgo Biloba magneesiumiga

Selles tootes on koos kaks head asja Ginkgo kui ka magneesium.

Arvatakse, et ginkgo soodustab vere liikumist üle keha, kaasaarvatud ajju ning laialt on levinud arvamus, et see parandab lühiajalist mälu ja omab võimsaid antioksüdantseid omadusi. Arvatakse, et see on kasulik vereringele ning kesknärvisüsteemile ja see võib aidata mälu parandada.   Magneesiumi head omadused : lihaspingete, krampide korral, väsimuse korral, tasakaalustab kaltsiumi ja magneesiumi asemeid, võib soodustada kaltsiumi omastamist, energiataseme taasataja, valu leevendaja ( krooniline valu, artriit, lihasevalu, peavalu, migreen), vähendab stressi, vähendab unehäireid, võib aidata depressiooniravile kaasa, parandab mälu kognitiivseid funktsioone, tugevdab immuunsussüsteemi, reguleerib kolesterooli tootmist,  vananemisevastane kuna parandab rakkude ainevahetusfunktsioone, võib leevendada psoriaasi.

Temas sisaldub suur hulk erinevaid bioflavonoide, alkaloide, happeid ning teisi aktiivseid ühendeid, mikroelemente, vitamiine. See keeruline koostis seletab mõju laialdast spektrit. Oma ala spetsialistid räägivad, et antud kapslite regulaarne tarbimine on võimeline ära hoidma ning pärssima isheemiliste haiguste arengut. Ta parandab arterite toonust, vähendab turseid, tõstab vastupanuvõimet stresside ning muude negatiivsete faktorite vastu. Tema abil on võimalik parandada aju verevarustust, mis avaldab positiivset mõju mälule.

Toitumisalane teave:                  1kapslis            NRV%*

Ginkgo Biloba ekstrakt                  100 mg                –

Magneesium                                  375mg            100%

* NRV päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Kasutamine: 1kapsel päevas.

Tähelepanu: Päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas, jahedas ja valguse eest kaitstult

237,42 €/kg

 60 kapslit / 49,7 g

magneesiumoksiid 60%, Ginkgo Biloba ekstrakt, želatiinkapsel, abiained: rasvhapete magneesiumsoolad, ränihape .