Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Imperial jaspis lihvitud, 1tk,1026

1.00

Imperial jaspis lihvitud (India), 1tk

Imperial jaspis on väga tugev energiakivi,arvatakse, et ta kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda vahetus kokkupuutes nahaga.

Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Hoiab ja toetab stressirohketel aegadel.

On sobiv töö juures kandmiseks, kuna tasakaalustab  inimestevahelisi suhteid. Aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale.

Sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.

See kivi soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist. Jaspis kogub endasse negatiivse energia, tasakaalustab yini ja yangi.

See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab teie organisatoorseid võimeid ja ettenägemisvõimet uute projektide algatamisel, samuti ergutab kujutlusvõimet ning aitab teie ideedel realiseeruda.

Hooldamine: 1–2 korda kuus pesta voolava vee all ja laadida päikese käes.

 

Imperial jaspis lihvitud (India), 1tk Imperial jaspis on väga tugev energiakivi,arvatakse, et ta kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda vahetus kokkupuutes nahaga. Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Hoiab ja toetab stressirohketel aegadel. On sobiv töö juures kandmiseks, kuna tasakaalustab  inimestevahelisi suhteid. Aitab alustatut lõpule viia ja […]