Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru Ametüst+kuukivi+ilupärlid (1376)

16.00

1 laos

Käevõru Ametüst+kuukivi+ilupärlid

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi.

Seda kivi on seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega.

Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal.

See saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokkidest. Ta on erakordselt kasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Kivi kergendab otsuste tegemise protsessi. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust.

Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega.

ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

Ametüst on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. Ametüst on kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

Kuukivi on naiseliku energiaga kivi. Samas on ta ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. See kivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida. Selle kivi salapärane läige sümboliseerib hinge kasutamata võimalusi, kosmilist emakat, kust kõik alguse saab. See kivi on tihedalt seotud tundekehaga. Ta aitab teadvustada enda ja oma lähedaste tundeid ja tasakaalustab tundeelu liigset erksust. Ta aitab inimesel oma tunnete olemusega nõustuda ja rahustab tormist meelt. Avardab ühemõõtmelist, ainult mõistusel põhinevat mõtteviisi ja pehmendab raskeid käitumismalle. Ta sobib inimestele, kes tahavad saada teadlikku ühendust oma intuitiivse poole ja tunnetega. Õpetab, et südamesoovid täituvad siis, kui kuulatakse oma tundeid ja lastakse neil elule oma mõju avaldada.

Kuukivi aitab meil tõsta vaimsetvibratsioonisagedust. See on uute alguste kivi, kes on ühenduses Kuuga. Kivi peegeldab nii nagu Kuugi ning meenutab meile kasvu ja kahanemist ning seda et kõik on muutumises. See kivi edendab intuitsiooni ning empaatiat ja soodustab helgeid unenägusid, seda eriti täiskuu ajal.

Kivist on palju kasu, kui soovitakse psüühilisi võimeid suurendada ning selgeltnägemist arendada. See kivi mõjub meile rahustavalt, kui kipume ärrituma. Kivi on suurepärane agressiivsetele naistele ning macholikele meestele, kuna toimib pehmendavalt, tasakaalustades nii nais- kui ka meesenergiaid. Rahustab ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab emotsioone, andes sügava emotsionaalse tervenemise. Kivi mõjutab võimsalt naiste reproduktiivtsüklit ja leevendab menstruatsioonidega seotud haigusseisundeid ja pinget.  Kuukivi tervendab seedimis- ja sigimisorganeid, eemaldab kehast mürke ja vedelikupeetust. Suurepärane kivi viljastumise, rasestumise, sünnituse ja imetamise jaoks.

Käevõru Ametüst+kuukivi+ilupärlid Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi. Seda kivi on seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, […]