Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru Aventuriin+tiigrisilm (1074)

10.00

1 laos

Käevõru Aventuriin+tiigrisilm

Roheline aventuriin on külluse ja heaolu kivi. Usutakse, et aventuriini kandjal veab õnnemängudes, äris ja riskantsetes ettevõtmistes. Imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. Kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse eest. Kasutatakse aedade ja majade kaitseks. Tugevdab liidriomadusi, otsustavust ning sihikindlust. Ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi, toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames. Tagab heaolu ja emotsionaalse rahu. Ergutab taju ja suurendab loovust. Roheline aventuriin  tervendab füüsilist keha, nii nagu enamus rohelisi kive. Kaitseb ja tervendab südant. Ta tasakaalustab siseelundite talitlust ja suurendab rakkude võnkesagedust.

Roheline aventuriin kannab aventuriini üldisi omadusi, on tegemist lohutaja, igakülgse tervendaja ja üldise harmoniseerijaga, mis tagab heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi aitab kindlaks teha, mis teeb teid õnnelikuks ja mis mitte. Traditsiooniliselt on seda kasutatud nägemise parandamiseks ja peetud ka õnnemängija talismaniks. See kivi on põrnatšakra suurpärane kaitsja, mida selleks otstarbeks tuleks siis kanda otse rinnaku all või vasaku kaenla alla kinnitatuna.

Levinud hea õnne talisman, kutsutakse vahel ka mängurite kiviks. Esoteerikas omistatakse aventuriinile veel otsutus- ja juhtimisvõimet parandavat ning meelerahu ja loomingulisust soosivaid omadusi. Stressirohkel ajal kanda endaga kaasas ehte või talismanina. Aventuriinil usutakse hea mõju olevat ka nahaallergia, akne ja ekseemi korral.
Maha laadida külma jooksva vee all ning seejärel asetada kuu valgele. Ka mäekristalli kõrval on hea hoida. Öeldakse, et aventuriinist ehetele tuleks anda aeg-ajalt puhkust.

Tiigrisilma on traditdiooniliselt kantud kaitseks halbade soovide, loitsude ja needuste eest, tähelepanu koondamiseks, eksamitel, olulistel kohtumistel, söögiisu vähendamiseks, depressiooniga, unetusega ja yin ja yang energeetika tasakaalustamiseks.

Omadused: julgus, raha, tahtejõud, kaitse, isiklik vägi, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, mõtteselgus, mehelikkus, kundalini, loovus.

Puhastada veega, seejärel laadida lühikest aega päikese käes.

Tiigrisilm on suurepärane tasakaalustamise kristall. Tänu oma kiulistele triipudele suudab ta energeetiliselt tasakaalustada erinevad energiakeskused (tšakrad), kasvatada kandja enesekindlust, julgust, praktilist, anda täiendavat energiat ning tekitada kõikjal maailmas “kodutunne”. Seetõttu peetaksegi tiigrisilma ennekõike meheliku energiaga kristalliks.

Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust.

Tiigrisilma tugevad kaitsevad omadused on tõenäoliselt kõigile teada. Ta ei kaitse üksnes psüühiliste rünnakute eest, vaid hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.

Tiigrisilma peetakse meesenergiaga kristalliks, ennekõike just seetõttu, et ta annab oma kandjale energiat, julgust ja enesekindlust – mehelikke ja tugevaid omadusi.

Sobib ka teistele, kes tahavad tiigrisilmast ripatsit. Sobib hästi ka autosse riputamiseks – kaitseks.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Käevõru Aventuriin+tiigrisilm Roheline aventuriin on külluse ja heaolu kivi. Usutakse, et aventuriini kandjal veab õnnemängudes, äris ja riskantsetes ettevõtmistes. Imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. Kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse eest. Kasutatakse aedade ja majade kaitseks. Tugevdab liidriomadusi, otsustavust ning sihikindlust. Ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi, […]