Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • a%cc%88evo%cc%83ru-minikristallid-korall-ma%cc%88ekristall-hematiit
  • ka%cc%88evo%cc%83ru-1379-mix-minikristallid

Käevõru minikristallid Korall + mäekristall + hematiit (1379)

14.00

2 laos

Kategooria:

Käevõru minikristallid Korall + mäekristall + hematiit

Korall

MÄRKSÕNAD: elujõud, tarkus, vere tugevus, naiste kaitsekivi.

VAIMNE MÕJU: Annab elujõudu ja tarkust. Soojendab ja mõjub inimese energiakehale puhastavalt ja värskendavalt. Ta sümboliserib armastust, kirge ja seksuaalset veetlust.Koralli energia on väga emalik ja kaitsev. Hoiab kurja silma eest. KORALL sümboliseerib elupuud, mis mõjutab kõike elavat. Seotud veresidemete, viljakuse ja menstruaaltsükliga. KORALL kaitseb naisi reisidel ja sünnitamise ajal. Kõige parem ehe rasedale naisele on punane korall. Reisimisel hoiab hädaohu eest.

MÕJU TERVISELE: Leevendab menstruatsioonivaevusi ja annab naisele raseduse ajal jõudu.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel.  Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta  võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

Hematiit on tõhus maanduse ja kaitse kivi, see hamoniseerib keha, meelt ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rännakul, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse; lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiad sisenemast aurasse, seades taas jalule rahu ja harmoonia; pakub tugevat psühholoogilist kaitset, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku  ja ellujäämisvõimet. Kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist,stimuleerib keskendumist, parandab mälu, soodustab originaalset mõtlemist. Tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere ja taastab kudesid,stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist, ravib jalakrampe, ärevust ja unetust ning aitab lülisamba joondamises murdude korral.   

NB! Teiselt pildilt müügil vasakpoolne: Korall + mäekristall + hematiit.

NB! Kuna tegu on looduslike kivide ja kristalliga, siis iga toode on omamoodi.

NB! Müügil vasakpoolne: Korall + mäekristall + hematiit.