Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru mäekristall+sinine kvarts+ilupärlid (1376)

16.00

1 laos

Käevõru mäekristall+sinine kvarts+ilupärlid

Mäekristall on meistertervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset.
Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle, selleks aseta mäekristall teiste kristallide juurde.

Kasutatakse ka peeglite ees, suunates terav tipp peegli poole, et sealt ei tuleks negatiivset koju. Arvuti ja teiste ekraanide ees, suunates terav tipp ekraanile, usutakse olevat abi kiirguse vastu.

Sinine kvarts on julgete ja täpsete inimeste kristall. Aitab võita oma sisemised hirmud ning saada teadlikuks oma sügaval peidus olevatest blokeeringutest.  See kivi julgustab olema avatum, märkama enda ümber toimuvat ning ka ennast loomingulisemalt väljendama. Arvatakse, et  õpetab vastutustunnet, täpsust, korrektsust ja korralikkust. Seda kristalli soovitatakse kanda uute ettevõtmiste algatamisel – nimelt soodustab ta organiseerimisoskuste avaldumist.
See kivi on ka hea peavalu leevendaja ja osade allikate kohaselt võib kaasa aidata kahjulikest sõltuvustest vabanemisel. Dumortieriiti võiksid igapäevaselt kaasas kanda ka kõik pidevalt peavalude küüsis vaevlejad.

Hea kristall kõigile, kes on algatamas mõnda uut ettevõtmist. Suurepärane kaaslane ka siis, kui kuluks ära natuke rohkem julgust ja korda.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Käevõru mäekristall+sinine kvarts+ilupärlid Mäekristall on meistertervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset. Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga […]