Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru minikristallid Ametüst + mäekristall + hematiit (1379)

14.00

Kategooria:

Käevõru minikristallid Ametüst + mäekristall + hematiit

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi. Seda kivi on seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega. Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal. See saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokkidest. Ta erakordselt kasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Kivi kergendab otsuste tegemise protsessi. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega. Ametüst on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel.  Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta  võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

Hematiit on tõhus maanduse ja kaitse kivi, see hamoniseerib keha, meelt ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rännakul, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse; lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiad sisenemast aurasse, seades taas jalule rahu ja harmoonia; pakub tugevat psühholoogilist kaitset, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku  ja ellujäämisvõimet. Kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist,stimuleerib keskendumist, parandab mälu, soodustab originaalset mõtlemist. Tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere ja taastab kudesid,stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist, ravib jalakrampe, ärevust ja unetust ning aitab lülisamba joondamises murdude korral.   

NB! Teiselt pildilt keskmine: Ametüst + mäekristall + hematiit.

NB! Kuna tegu on looduslike kivide ja kristalliga, siis iga toode on omamoodi.

NB! 1tk Teiselt pildilt keskmine: Ametüst + mäekristall + hematiit.