Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru minikristallid Roosa kvarts + mäekristall + hematiit (1379)

14.00

Kategooria:

Käevõru minikristallid Roosa kvarts + mäekristall + hematiit

Roosa kvarts on armastuse kivi.  Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust. Kandes roosat kvartsi kaelas, muutume enesekindlamaks, meie eneseväärtustamine, -väärikus ning loovus suurenevad. Rahustab ning vähendab stressi ja pinget, aitab vabaneda vihast, enesepõlgusest, süütundest, hirmust ja armukadedusest. Väga hea ja toetav kivi raseduse ja sünnituse ajaks. Kasutada südametšakra ja kõrgema südametšakra tasakaalustamiseks ja armastuse toomiseks oma ellu.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel.  Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta  võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

Hematiit on tõhus maanduse ja kaitse kivi, see hamoniseerib keha, meelt ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rännakul, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse; lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiad sisenemast aurasse, seades taas jalule rahu ja harmoonia; pakub tugevat psühholoogilist kaitset, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku  ja ellujäämisvõimet. Kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist,stimuleerib keskendumist, parandab mälu, soodustab originaalset mõtlemist. Tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere ja taastab kudesid,stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist, ravib jalakrampe, ärevust ja unetust ning aitab lülisamba joondamises murdude korral.   

NB! Teiselt pildilt parempoolne: Roosa kvarts + mäekristall + hematiit.

NB! Kuna tegu on looduslike kivide ja kristalliga, siis iga toode on omamoodi.

NB! 1tk Teiselt pildilt parempoolne: Roosa kvarts + mäekristall + hematiit.