Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Käevõru – Morganiit (1800)

19.90

1 laos

Käevõru – Morganiit, pärlid ca. 8-12mm, 1tk

Morganiit on tingimusteta armastuse ja hingesuguluse kristall. Kivi julgustab armastavaid mõtteid ja tegusid. Kivi aktiveerib ja puhastab südametšakrat ning maandab ka stressi ja toob kasu närvisüsteemile. Morganiit aitab ära tunda täitmata emotsionaalseid vajadusi ja väljendamata tundeid. Aitab üle saada südames olevast pahameelest, hirmudest, haigetsaamisest ja pettumusest. Puhastab emotsionaalset keha stressist ja ärevusest. Kivi armastuse energia aitab luua ühendusi hingesugulaste vahel, olgu see siis romantilisuse, partnerluse või sõpruse tasandil. Aitab vabaneda vanadest mittetoimivatest suhetest või tastuda, kui oled kaotanud endale kalli inimese.

Märksõnad: armastus, hingesugulus, südametervendus, hingesugulane, suhted, armastusekristall, südamehaigused, südamerütmihäired, närvisüsteemist tingitud vaevused, stress ja pinged, söömishäired, kopsuhaigused, astma, tuberkuloos, kurgu- ja kilpnäärme haigused.

Kivi on väga toetav teismeeas neidudele, kes vajavad enese aksepteerimisel toetust. On hea kristall meditatsioonis, südamest rääkimist ja südamega kuulmist.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

1tk

Morganiit