Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Kassisilm lihvitud 1tk,1030

0.70

2 laos

Kassisilm lihvitud (Brasiilia) 1tk

Kassisilm on ammusest ajast peetud maagiliste omadustega kiviks ja kurja silma vastu kaitsvaks. Vanasti usuti, et see kivi muudab selle kandja nähtamatuks. Väga tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasandile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kättesaamatuks. Selle kivi puhul on tegu maandajaga, mis tugevdab intuitsiooni. See kivi eemaldab aurast negatiivse energia ja pakub täielikku kaitset. Traditsiooni kohaselt toob see ilu, enesekindlust, rõõmu, rahu ja õnne. Ravib silmahaigusi ning leevendab peavalusid.

Selle kivi roll kandub üle ka kivi omaniku perekonnale ja varandusele. Samas kasvatab oma kandja tahtejõudu, otsustavust, teravat mõistust ja vastupidavust ning tugevdab inimese moraalseid omadusi.  Neid kive võib võrrelda koertega, kes on ustavad ainult oma peremehele, nendega tuleb väga pikalt harjuda.

Kassisilm lihvitud (Brasiilia) 1tk Kassisilm on ammusest ajast peetud maagiliste omadustega kiviks ja kurja silma vastu kaitsvaks. Vanasti usuti, et see kivi muudab selle kandja nähtamatuks. Väga tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasandile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kättesaamatuks. Selle kivi puhul on tegu maandajaga, mis tugevdab intuitsiooni. See kivi eemaldab aurast negatiivse energia ja pakub täielikku […]