Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Katlakivi eemaldaja OCEAN 500ml (3006)

4.00

Katlakivi eemaldaja OCEAN

Katlakivi eemaldaja OCEAN eemaldab tõhusalt katlakivi ja rooste tualettruumides ja vannitubades. Saab kasutada kroomil, roostevabal terasel, keraamilistel plaatidel ja PVC-põrandatel.

Tähelepanu! Ärge unustage kõigepealt katsetada väikesel alal, veendumaks, et see pinda ei kahjusta. Hoidke pudelit 20-25 cm kaugusel puhastamist vajavast alast.
Pihustage otse pinnale, oodake maksimaalselt 1 minut ja puhastage käsna või lapiga. Loputage hoolikalt veega. Vajadusel korrake tegevust.
Ärge kasutage: soojadel või hävinud pindadel, happetundlikel pindadel, marmoril, emailil, alumiiniumil, looduslikust kivist ja tsingitud pindadel, tekstiilidel, vaipadel, superkalenderdatud seadmetel ja pindadel, linoleumil, puitpõrandatel, kummil, söövitatud mattklaasil.
Koostis: vesi >30%; fosforhape 5-15%; anioonhape <5%; mitteioonne hape, parfüüm <1%; värvus <0,1%.
Panna konteinerisse “plast”, puudumisel jätta prügikasti.

Tootel on Rootsi Looduskaitse Seltsi (Naturskydds Föreningen) ökomärk Hea keskkonnavalik (BRA MILJÖVAL)

8,00 €/l

Katlakivi eemaldaja OCEAN Katlakivi eemaldaja OCEAN eemaldab tõhusalt katlakivi ja rooste tualettruumides ja vannitubades. Saab kasutada kroomil, roostevabal terasel, keraamilistel plaatidel ja PVC-põrandatel. Tähelepanu! Ärge unustage kõigepealt katsetada väikesel alal, veendumaks, et see pinda ei kahjusta. Hoidke pudelit 20-25 cm kaugusel puhastamist vajavast alast. Pihustage otse pinnale, oodake maksimaalselt 1 minut ja puhastage käsna või […]