Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Keraamiline aroomiteraapia ripats (2560)

2.50

3 laos

Keraamiline aroomiteraapia ripats, eeterlikele õlidele

Mõeldud kasutamiseks eeterlike õlidega.

Keraamiline aroomiteraapia ripats diameetriga 6 cm, mida saab kasutada aroomiteraapias, ümbritsedes ennast meelepärase aroomiga. Ripatsi peale saab tilgutada meelepärast eeterlikku õli. Ripats riputada näiteks koju, autosse, kontorisse jne.

Müügil aroomiteraapia ripats. Ripatsile saad valida meelepärase loodusliku eeterliku õli, mida pole ripatsiga kaasas ja mille valiku leiad SIIT.

Kasutamine: Tilguta aroomiteraapia ripatsile 1-3 tilka meelepärast puhast looduslikku aroomiõli  ning riputa või aseta meelepärasesse ruumi. Tilgutamiseks sobilikud looduslikud eeterlikud õlid leiad SIIT.

Aroomiteraapia on inimese meeleolu või tervise mõjutamine looduslike eeterlike õlide aroomidega. Aroomid mõjutavad nii füüsilist, emotsionaalset kui hingelist tasandit. Aroomiteraapia kasutamisvõimalusi on palju, näiteks AROOMILAMBID. DIFUUSERID, EHTED (spetsiaalsed aroomiteraapilised ehted, kui ka laavakivist ehted), vannis ja jalavannis, saunas,  massažis (masaasiõlides), seepides, lõhnaküünaldes, kreemides, šampoonides jne.

Oluline on kasutada puhtaid looduslikke eeterlikke õlisid! Need leiad näiteks SIIT.

Avasta aroomiteraapia maailm!

 

1 tk