Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Kõrvarõngad punane jaspis, kuul 6mm (2150)

4.50

2 laos

Kõrvarõngad punane jaspis, kuul 6mm

Punane jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, kuna tasakaalustab ka inimestevahelisi suhteid. Jaspise tasakaalustav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.

See kivi on väga hea toimega maksale, põrnale ja kõhunäärmele, kosutades magu ja vähendades iiveldust. Ta võib aidata ka langetõve korral. Vähendab pingeid suguelundite piirkonnas, ergastades sellega sugunäärmete talitlust (näit. kuupuhastus muutub regulaarseks ja valutuks). See kivi mõjutab ka sünnitustegevust, vähendades võimalikke tüsistusi ja valusid. Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Suurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kõrvarõngad punane jaspis, kuul 6mm Punane jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, kuna tasakaalustab ka inimestevahelisi suhteid. Jaspise tasakaalustav energia aitab alustatut lõpule […]