Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
 • Kristallidega veepudel, Roosa kvarts, 550ml (2783)
 • Kristallidega veepudel, Roosa kvarts, 550ml (2783)
 • Kristallidega veepudel, Roosa kvarts, 550ml (2783)2
 • Kristallidega veepudel 3
 • Kristallidega veepudel 4
 • Kristallidega veepudel, Roosa kvarts, 550ml (2783)3
 • Kristallidega veepudel
 • Kristallidega veepudel 2

Kristallidega pudel, Roosa kvarts, 550ml (2783)

39.90

1 laos

Kristallidega pudel – Roosa kvarts, 550ml koos pudeli ümbriskotiga

Mis teeb kristallipudelid nii eriliseks?
 • Naturaalsed kristallid
 • Roostevaba teras
 • Kristallide energia
 • Saad valida omale sobiva kristalli
Roosa kvarts – kristallide “Ema” vääriskivide seas sümboliseerib pöördumatut, lõpmatut ja tingimusteta armastust. Taastab usalduse ja harmoonia suhetes.
Kui soovite oma ellu armastust kutsuda, on roosa kvartsiga veepudel teile parim. Roosa kvarts ei saada mitte ainult maailmale tugevat armastuse ja soojuse vibratsiooni, vaid aitab kaasa ka enesearmastusele. Roosa kvartsi lähedal hoidmine on suurepärane meeldetuletus aktsepteerida ja armastada ennast sellisena, nagu te tegelikult olete.
Roosal kvartsil on tõesti suur armastuse energia, mis kandub üle kristallveepudelis olevasse vettes. Jooge roosa kvartsi veepudelist, kui olete seotud näiteks isiklike traumade või stressiga ning te tunnete, et olete valmis paranemiseks ja edasi liikumiseks.
Roosa kvarts vesi mõjub nahale suurepäraselt. See parandab teie naha jumet, vähendab kortse, puhastab poorid ja annab nahale pehmust.
Roosa kvartsiga veepudel sobib, kui soovite leida emotsionaalset tasakaalu ja tervendada suhteprobleeme. Roosal kvartsil on võimas vibratsioon. Roosa kvarts mõjutab kogu keha ja tasakaalustab kõiki tšakraid, eriti aga südametšakrat. Võite avastada, et selle roosa kvartsi kristallpudeli pudeli omamine suurendab armastust mitte ainult teie enda, vaid ka teie pere, oma laste, kolleegide ja kogu ümbritseva maailma vastu!

ROOSA KVARTS on armastuse kivi.  Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust. Kandes roosat kvartsi kaelas, muutume enesekindlamaks, meie eneseväärtustamine, -väärikus ning loovus suurenevad. Rahustab ning vähendab stressi ja pinget, aitab vabaneda vihast, enesepõlgusest, süütundest, hirmust ja armukadedusest. Väga hea ja toetav kivi raseduse ja sünnituse ajaks. Kasutada südametšakra ja kõrgema südametšakra tasakaalustamiseks ja armastuse toomiseks oma ellu.

Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Armastusekivina sobib  väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

 

NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid ja muud põnevat.

1tk

Sulle võib meeldida ka…