Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Kuivatatud ravimuda turbaga näole ja kehale, 200ml (2788)

19.00

2 laos

Kuivatatud ravimuda turbaga näole ja kehale, 200ml – Therapeutic mud with peat

Ravimuda turbasegu on väljatöötaud koos teaduskeskusega – Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK). Ravimuda turbasegu on põletikke –ja valusid leevendav, pingeid maandav, ainevahetust kiirendav, jääkained väljutav ning rakkude uuenemist kiirendav.

Ravimuda-turba segu on efektiivne luu- ja lihaskonna ülekoormussündroomide ravi eesmärgil. Luu- ja lihaskonna vaevused on olulised töövõimetuse põhjustajad. Käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid ning muud luu- ja lihaskonna vaevused on sageli väga pikaajalised ja piiravad oluliselt inimese töövõimet. Ravimuda ja turba mõjul viiakse organismi rikkalik mineraalide, mikroelemetide ja bioaktiivsete ainete kompleks, mis annab liigestele ja lihastele uue elujõu. Humiinahapped, fulvohapped, aminohapped ja vitamiinid toidavad nahka, mis muutub pringimaks, siidisemaks ning säravamaks. Ravimuda turbaga on põletikevastane, sügavpuhastav, antibakteriaalne ja antioksüdantiivne. Sobib ka tundlikule nahale.

Kasutatakse: kosmeetikas, meditsiinis, saunas ja massaažil

Näomask: Võtke 2-5tl. pulbrit ja lisage vett vähehaaval, kuni segu on ühtlase ja kreemja konsistentsiga. Kandke ühtlase paksu kihina nahale. Jätke 10 minutiks nahale. Ära lase kuivada, võid niisutada vahepeal. Lõpuks pese õrnalt, kas käe või käsnaga.

Kehamähis: Võtke vastav kogus pulbrit ja lisage vett vähehaaval kuni segu on ühtlase ja kreemja konsistentsiga. Kanna ravimuda märjale nahale ja hoia nahal niiskena 10-20 minutit. Mask ei tohi nahal ära kuivada, soovi korral võib katta kilega, et kiirendada ainevahetuse protsessi. Seejärel loputage põhjalikult. Sobib kasutamiseks ka saunas

95.00 €/l

 

200ml