Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • kylma-kuuma_kompress.jpg

Külma/kuuma padi

6.40

Kategooria:

Külma/kuuma padi

Külmahooldus

Jahuta kompress (kott) külmkapis (max. -25C) n. 2 tundi. Külmahooldus on tõhus esmaabi venituste, rebestuste ja muljumiste korral. Vähendab valusid ning tursete ja hematoomi moodustumist.

Kuumahooldus

Soojenda kompressi (kotti) n. 10 minutit kuumas vees mikrolaineahjus või pliidil (max. + 80C). Soojendav kompress sobib selliste valude leevendamiseks, millega ei kaasne põletikku. Näiteks: lihaskrampide, lihaspingete ja lendva hoolduseks.

Kompressi (koti) soojendamine mikrolaineahjus

Kuna mikolaineahjud on oma tõhususelt erinevad, tuleb õige soojendamise temperatuur ja aeg määrata eraldi.

  • 1. Levita kotis olev geel ühtlaselt laiali.
  • 2. Kui kott on toatemperatuuril, siis kuumuta veeanumas keskmisel võimsusel umbes 30 sekundit. Korda 30 sekundi kaupa soojendamist, kuni soovitav temperatuur on saavutatud.
  • 3. Kui kott on jääs, soojenda alguses kotti veeanumas 75 sekundit ja seejärel pea 75 sekundit pausi. Siis korda 30 sekundi kaupa soojendamist, kuni soovitud temperatuur on saavutatud.

Hoiatus! Ära aseta kompressi otse nahale, vaid mähi see kanga või rätiku sisse. Ära kasuta katkist kotti. Ei sobi nõrga vereringe korral. Ei ole seespidiseks tarvitamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ära visatakse koos üldprügiga.

Parim enne, vaata pakendilt.

Toodetud Soomes. Tootja esindaja Eestis: Tervisetooted OÜ; Kadaka tee 70C, Tallinn. www.tervisetoode.ee

 

1 tk