Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Kuukivi käevõru 1tk(1807)

Kuukivi käevõru 1tk(1807)

15.30

1 laos

Käevõru – Kuukivi, pärlid 6-9 mm, 1tk

Kuukivi on naiseliku energiaga kivi. Samas on ta ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. See kivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida. Selle kivi salapärane läige sümboliseerib hinge kasutamata võimalusi, kosmilist emakat, kust kõik alguse saab. See kivi on tihedalt seotud tundekehaga. Ta aitab teadvustada enda ja oma lähedaste tundeid ja tasakaalustab tundeelu liigset erksust. Ta aitab inimesel oma tunnete olemusega nõustuda ja rahustab tormist meelt. Avardab ühemõõtmelist, ainult mõistusel põhinevat mõtteviisi ja pehmendab raskeid käitumismalle. Ta sobib inimestele, kes tahavad saada teadlikku ühendust oma intuitiivse poole ja tunnetega. Õpetab, et südamesoovid täituvad siis, kui kuulatakse oma tundeid ja lastakse neil elule oma mõju avaldada.

Kuukivi aitab meil tõsta vaimsetvibratsioonisagedust. See on uute alguste kivi, kes on ühenduses Kuuga. Kivi peegeldab nii nagu Kuugi ning meenutab meile kasvu ja kahanemist ning seda et kõik on muutumises. See kivi edendab intuitsiooni ning empaatiat ja soodustab helgeid unenägusid, seda eriti täiskuu ajal.

Kivist on palju kasu, kui soovitakse psüühilisi võimeid suurendada ning selgeltnägemist arendada. See kivi mõjub meile rahustavalt, kui kipume ärrituma. Kivi on suurepärane agressiivsetele naistele ning macholikele meestele, kuna toimib pehmendavalt, tasakaalustades nii nais- kui ka meesenergiaid. Rahustab ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab emotsioone, andes sügava emotsionaalse tervenemise. Kivi mõjutab võimsalt naiste reproduktiivtsüklit ja leevendab menstruatsioonidega seotud haigusseisundeid ja pinget.  Kuukivi tervendab seedimis- ja sigimisorganeid, eemaldab kehast mürke ja vedelikupeetust. Suurepärane kivi viljastumise, rasestumise, sünnituse ja imetamise jaoks.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

1 tk