Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • kuul-aragoniit-45-50mm-roosakas-1447
  • kuul-aragoniit-45-50mm-roosa-1447

Kuul – Aragoniit, 45-50mm, roosakas (1447)

11.00

Laost otsas

Kuul – Aragoniit,  45-50mm, roosakas

Aragoniit on hea Maa tervendaja ning maandav kivi. Maajumalannale häälestatuna aitab ta kaitsta Emakese Maa väärtuslikke resursse. Kivi muundab geopaatilist stressi ja puhastab blokeeritud väejooni. Oma võimega keskendada ja maandada füüsilisi energiaid on see kasulik stressirohketel aegadel. Aragoniit stabiliseerib juur- ja maatšakrat, tervendades sidet maaga. Kivi viib teid õrnalt tagasi lapsepõlve või kaugemalegi uurimaks oma minevikku.

Aragoniit võitleb liigse tundlikkusega, on hea inimestele kes sunnivad end liiga tugevasti tagant, kivi hõlbustab ülesannete laialijagamist. Aragoniidi praktiline energia soodustab distsipliini ja usaldatavust, arendades pragmaatilist ellusuhtumist, õpetab kannatlikkust ja leplikust. Kivi aitab kontsentreeruda käsilolevale tegevusele, tuues paindlikust ning tolerantsi.

Füüsilisest seisukohast on aragoniit kivi, kes aitab meid iseenda kehas mugavalt ja hästi tunda. Aragoniit soojendab jäsemeid, tuues energia kehasse. Kivist võib olla kasu külmavärinate, kaltsumi omastamise, luude tervendamise puhul ja selgroo lülivaheketaste elastsuse taastamisel.

Aragoniit peatab öised tõmblemised ja lihaskrambid, tugevdab immuunsüsteemi. Kivi on kasulik hajevil inimeste kehasse tagasitoomisel. Hoidke seda käes või asetage haigele kehaosale või vannitage end eliksiiriga. Pange padja alla, et võidelda öise rahutusega. Kivi on hea käte kaudu rahustaja.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Müügil kuul ilma aluseta. Aluse kuulile leiad SIIT!

Kuul – Aragoniit,  45-50mm, roosakas Aragoniit on hea Maa tervendaja ning maandav kivi. Maajumalannale häälestatuna aitab ta kaitsta Emakese Maa väärtuslikke resursse. Kivi muundab geopaatilist stressi ja puhastab blokeeritud väejooni. Oma võimega keskendada ja maandada füüsilisi energiaid on see kasulik stressirohketel aegadel. Aragoniit stabiliseerib juur- ja maatšakrat, tervendades sidet maaga. Kivi viib teid õrnalt tagasi lapsepõlve või […]