Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lasuriit lihvitud A-klass 1tk,1033

Lasuriit lihvitud A-klass 1tk,1033

7.00

2 laos

Lasuriit lihvitud (Afganistaan) A-klass, 1tk

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit.

See kivi on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse seda kivi võimsaks truudusekristalliks. See on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks.
See  kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks.

Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

 

See on ideaalne kristall enese otsijatele, vaimsuse poole püüdlejatele ja ka neile kes on hädas unetuse ja krooniliste peavaludega.

Oma rahustavate ja tervendavate toimete poolest on lasuriidil vääriline koht iga kristallisõbra kogus.

Lasuriit on ka suurepärane kaitsekristall, eriti just lastele.

1tk