Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lemuuria seemnekristallid kotikeses mitu tükki (2388)
  • lemuuria seemnekristallid (2388) 1

Lemuuria seemnekristallid kotikeses mitu tükki (2388)

3.60

6 laos

Lemuuria seemnekristallid kotikeses u 4tk , pikkusega 2-4cm

Lemuuria kristallid avastati esmakordselt 1999. aastal Brasiilias. Eriline on nende kristallide puhul see, et kui tavaliselt paiknevad kvartskristallid maa sees kobaratena, siis Lemuuria seemnekristallid asetsevad alati omaette.

Märksõnad: Energiageneraator, kontakt kõrgema minaga, üksolemine, tänulikkus, jumalik armastus, avatud süda, emotsionaalne tervenemine, aktsepteerimine, rõõm, õnn, tunnete tasakaal, iidsed tarkused, jumalik armastus, sisemine laps.

Kristall on kirgas ja end keskelt tervendanud looduslik tipp. Lemuuria seemnekristallid sobivad suurepäraselt tšakrate puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. Kõigi tšakrate võnkesagedust aktiveerides viivad nad selle valguskehani.
Lemuuria kristallid aitavad kasutada ka möödunud elude teadmisi, äratades teis tervendamisvõimed ja hingelise arengu. Kui kasutate neid eelmiste elude teraapias, et minna haigusseisundi või enesehävitusliku emotsionaalse mustri eelsesse aega, soodustavad need sisemise täiuslikkuse taastumist.
Lemuuria kristallidega saate aru, et mõtted on loovad ja saavad teoks. Et meenutada mõnda tähtsat unenägu või uue reaalsuse loomiseks hoidke kristalli magamise ajal oma padja all.
Eemaldab Lemuuria seemnekristall kehast haigusseisundid ja kõik mittevajaliku ning avab füüsilises ja energiakehas uued energiakanalid.
Hoidke kristalli käes või pange vajalikule kohale kehal.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kotikeses on miut tükki.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle.

1tk

Lemuuria seemnekristallid