Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Letsitiini kapslid 50tk

5,70

Kategooria:

Letsitiini kapslid.

Letsitiini kapslid parandavad ajutegevust. Aitab tiamiinil maksas ning vitamiinil A soolestikus paremini imenduda. Aitab taastada maksafunktsioone. Võimaldab rasvadel nagu näiteks kolesteroolil ja teistel lipiididel laiali valguda ning need kehast eemaldada. Aitab kaitsta elutähtsaid organeid rasvhapete kujumise eest. Aitab ka ennetada sapikivide moodustumist.
Letsitiini mõju ajufunktsioonidele ilmestab kõige enam see, et umbes kolmandik sellest nn „ajuvitamiinist“ paiknebki meie ajus. See täidab ajus väga olulist rolli ainevahetuses, varustades lihaseid ja närvikudesid hapnikuga ning olles abiks närviimpulsside edastamisele. Seeläbi on letsitiinile omistatud mälu halvenemise protsessi aeglustav ja isegi mälu taastav toime. Samuti arvatakse sel olevat seniilsust ning Alzheimeri tõve ennetav mõju.
Parandab ajutegevust. Aitab tiamiinil maksas ning vitamiinil A soolestikus paremini imenduda. Aitab taastada maksafunktsioone. Võimaldab rasvadel nagu näiteks kolesteroolil ja teistel lipiididel laiali valguda ning need kehast eemaldada. Aitab kaitsta elutähtsaid organeid rasvhapete kujumise eest. Aitab ka ennetada sapikivide moodustumist