Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Lihvitud päikesekivi (India/Angola)

2,80

Päikesekivi

Naturaalne päikesekivi ehk aventuriinpõldpagu on tänapäeval võrdlemisi haruldane.

Päikesekivi on energeetiliselt kõige enam seotud Päikesega ja sümboliseerib inimese sisemist päikest.

Ta vahendab oma kandjale päikesest kiirguvat elujõudu ning samas avardab ka inimese mõttemaailma. Ta aitab mõista, kui piiramatud on tegelikult meie kõigi arenguvõimalused. Päikesekivi aitab kandjal tunda end tugeva, kindla ja kaitstuna. Aitab üle saada masendusest.

Ta valgustab ja turgutab meeli ning hajutab negatiivsust ja hirmu. Ta aitab oma kandjal ka vaatamata raskustele kiirata tervist, rõõmu ja õnne.

See kristall vahendab oma kandjale päikesest kiirguvat elujõudu ning samas avardab ka inimese mõttemaailma. Ta aitab mõista, kui piiramatud on tegelikult meie kõigi arenguvõimalused.
Aitab kandjal tunda end tugeva, kindla ja kaitstuna. Veelgi enam – ta peegeldab seda mõttemalli ka alateadvusse, kus see kinnistub ning ajapikku tõelisuseks muutub.

Ta on ka lootuse kristall, mis aitab üle saada masendusest. Ta valgustab ja turgutab meeli ning hajutab negatiivsust ja hirmu.

Selle kivi kõige suuremaks ülesandeks on muuta kõike, mis ei ole kooskõlas valguse seadustega.
Ta aitab oma kandjal ka vaatamata raskustele kiirata tervist, rõõmu ja õnne ning asuda (sarnaselt päikeselegi) väärilisele juhikohale kogu maailma tähelepanu keskmesse.

Päikesekivi Naturaalne päikesekivi ehk aventuriinpõldpagu on tänapäeval võrdlemisi haruldane. Päikesekivi on energeetiliselt kõige enam seotud Päikesega ja sümboliseerib inimese sisemist päikest. Ta vahendab oma kandjale päikesest kiirguvat elujõudu ning samas avardab ka inimese mõttemaailma. Ta aitab mõista, kui piiramatud on tegelikult meie kõigi arenguvõimalused. Päikesekivi aitab kandjal tunda end tugeva, kindla ja kaitstuna. Aitab üle […]