Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud Rubiin Tsoisiidis, auguga (2706)

Lihvitud Rubiin Tsoisiidis, auguga (2706)

9.90

1 laos

Lihvitud Rubiin Tsoisiidis, auguga

Omadused: armastus, tõde, elujõud, tervendus, kirg, küllus, süda, unistused, võimed, leevendab stressi, tugevdab immuunsüsteemi, taastab rakke, tervendab südant, põrna, kopse, pankreast, munasarja- ja munandihaigusi, tõstab potentsi ja stimuleerib viljakust, alkoholismist vabanemine

Rubiini ja tsoitsiidi ühendus on võimsaks ühenduseks mõistuse ja südame vahel, julgustades elama kartmatult ja usalduses. On toeks, et paremini mõista nii iseennast kui ümbritsevat maailma.
Loob küllust kõikides eluvaldkondades. Avardab teadlikkust ja võimendan intuitsiooni. Annab julgust, enesekindlust ja tõstab vaimset teadlikkust. Energeetilisel tasandil puhastab astraalkeha.
Rubiin ja tsoitsiid on võimas emotsionaalkeha tervendaja. Stimuleerib südamekeskuse avanemist, suurendades emapaatiat ja kaastunnet.
Rubiin on armastuse, kirglikkuse ja sõpruse sümboliks. Rubiin toob rahulolu ja suurendab elujõudu. Rubiini peetakse kuninglikuks kiviks oma tugevate omaduste tõttu.
Tsoisiid muudab negatiivsed tunded positiivseks ning aitab leevendada lootusetust, leina ja vihatunnet. Toetab sind ideede realiseerimisel.
NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

 

Lihvitud Rubiin Tsoisiidis, auguga Omadused: armastus, tõde, elujõud, tervendus, kirg, küllus, süda, unistused, võimed, leevendab stressi, tugevdab immuunsüsteemi, taastab rakke, tervendab südant, põrna, kopse, pankreast, munasarja- ja munandihaigusi, tõstab potentsi ja stimuleerib viljakust, alkoholismist vabanemine Rubiini ja tsoitsiidi ühendus on võimsaks ühenduseks mõistuse ja südame vahel, julgustades elama kartmatult ja usalduses. On toeks, et paremini mõista […]