Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Lihvitud Seleniit ovaal, auguga (1608)

8.90

Lihvitud Seleniit ovaal, auguga, ca. 40x25mm

Seleniit ovaali saab panna näiteks nahkpaela otsa.

Seleniit on suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada.äga kõrge vibratsiooniga inglite kristall. Puhastab ja väestab ning aitab luua kontakti kaitseinglitega. Koju pannakse seleniiti korteri või maja igasse välisnurka. Näiteks L -tähe kujulisel elamispinnal kuute välisnurka ja hea oleks kui kodu keskel oleks seleniidist küünlajalg või looduslik seleniidi tipp.

Kuna ta on väga puhastav kivi, siis seda kasutatakse palju kristalliteraapias ja ka teiste kivide puhastamisks.

On suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

Tsakrad:

Kroontšakra ja kõrgem kroontšakra

Lihvitud Seleniit ovaal, auguga, ca. 40x25mm Seleniit ovaali saab panna näiteks nahkpaela otsa. Seleniit on suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada.äga kõrge vibratsiooniga inglite kristall. Puhastab ja […]