Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Mäekristall kuuliga serpentiin purskkaev (2942)

128.00

1 laos

Mäekristall kuuliga serpentiin purskkaev, kõgus ca. 30cm

NB! Purskkaev on ilma pumbata!

Serpentiin on maandav kivi, kes abistab meid meditatsioonil ja vaimses kasvus. Selgendades tšakraid ja stimuleerides kroontšakrat, avab see psüühilised võimed ja aitab teil mõista elu vaimset alust. See kivi avab uued rajad kundalini energia tõusuks, annab tuge tarkuse taasleidmisel ja toob tagasi möödunud elude mälestused. Serpentiin aitab luua tunde, kontrollimaks enda elu rohkem. Korrigeerib mentaalseid ja emotsionaalseid tasakaalutusi ning aitab tervendava energia teadlikul suunamisel probleemsete alade poole. Serpentiin on äärmiselt puhastav ja eemaldab kehast ning verest mürke. Arvatakse, et see tagab pika ea.

Lõpmatuse kivi (heleroheline serpentiin) on leebe, õrnaloomuline kivi, kes toob teid kontakti inglite juhatusega. Sel on juurdepääs minevikule, olevikule ja tulevikule ning ta integreerib neid. Kivi on suurepärane möödunud elu uurija, aidates teil endale andestada ja kaasa tunda selle pärast, mis te olete läbi elanud. Kivi peos hoidmine viib teid eludevahelises seisundiseksisteerivatele tervistavatele aladele, nii et tervendamine, mida polnud tehtud enne, kui eelmine elu lõpule jõudis, saab lõpule viidud. Kivi ravitseb eelmistest eludest pärinevaid tasakaalutusi ja selgendab emotsionaalset pagasit eelmistest suhetest.

Usutakse, et kõrvaldab parasiite, parandab kaltsiumi ja magneesiumi omastamist, leevendab hüpoklükeemiat ja diabeeti.

Heleroheline serpentiin on suurepärane valu leevendaja, eriti menstruatsiooni- ja lihasvalude puhul.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel. Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

On ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldanuna oma tugeva välja abil nii magamistubadest, kui ka elu- ja tööruumidest kõik segavad energiad, kiirgab selginenud õhustikku rahu, kooskõla ja kaitset. Ka inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi (blokaade), asendades need tasakaalukusega. Mäekristalli toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja kõikide suhete selginemist. Mäekristall aitab igasuguse teabe ratsionaalset mõtestamist, kuna tugevdab igat mõttelist protsessi. Tahuline kivi toob endaga ainult selgust ja puhtust ega lase kandjal porri laskuda; ümar kivi aitb keskenduda, parandab mälu, kõnet ja mõttetegevust.

Mäekristalli võib kasutada kõigi tšakrate aktiviseerimisel, kuid kõige tugevam on ta kolmanda silma, päikesepõimiku ja südametšakra mõjutamisel. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta tasakaalustab ja selitab (puhastab) aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja, kusjuures saatjana tugevam. Et mäekristalli energia on alati puhas ja selge, mõjub ta sügavalt igasse tšakrasse, pannes niimoodi kogu kehas energia vabalt liikuma.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kõgus ca. 30cm