Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Massaaživarras poolvääriskivist Obsidiaan hoiukotikesega 1tk(2435)

14.90

2 laos

Massaaživarras poolvääriskivist Obsidiaan 1tk

Obsidiaan – on kõrgema valdkonna kalliskivi, tugeva psüühilise kaitsega ning hajutab negatiivse energia.
Vali musta obsidiaaniga tervendav kristallveepudel, kui soovid vabaneda ebaharmooniast ja kaitsta end negatiivsuse eest. Must Obsidiaan on võimas kivi, mis aitab puhastada psüühilist sudu teie aura sees, mis mõjutab igapäevast elu. Must obsidiaan on tugev kaitsekivi. Seetõttu aitab musta obsidiaaniga laetud vesi tasakaalustada teie füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist.

Obsidiaan kavatseb kõik teie kahtlused ja ebakindluse eemale hoida. Hoidke obsidiaani kristalliga veepudelit lähedal, kui teil on vaja suurendada oma enesekindlust ja usku iseendasse. Usaldus algab saladuste paljastamisest ja enda aktsepteerimisest. Joo obsidiaaniga kristallveepudelist, kui otsid tõde ja sul on küsimusi elu ja armastuse kohta. Olles tõe kivi, aitab see leida tähenduse ja jääda selle juurde, mis tegelikult oluline.

Obsidiaan mõjub hästi lihastele ja tugevndab neid. Obsidiaan suunab vette selle kristalli raviva energia ja tõmbab kehast välja stressi ja pinged. Obsidiaani kristalliveest on abi, kui teil on väsimus või püsivad peavalud. Joo lihtsalt obsidiaani kristallveepudelist ja märkad selle rahustavat toimet.

OBSIDIAAN koos mäekristalliga kaitseb negatiivsete mõjutuste eest, aitab jagu saada emotsionaalsetest ülepingetest. Hoiab raskete tagajärgedega tegude sooritamise eest, kuna ei lase pattu teha. Ta imab endasse negatiivset energiat ja õpetab isekusest jagu saama. Ta sunnib oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid. Obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi ja tema suurimaks teeneks on see, et ta annab inimesele võime iseendaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel on üks algallikas. Kivi eemaldab kehast ja aurast kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb tavaliselt sisemise haavatavuse kogemus, sest tuttavast energiast vabanemisel tekib tühjus, mis täitub varsti uue valguse ja jõuga.

 

NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid ja muud põnevat.

1tk

Poolvääriskivist Obsidiaan