Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
 • Medistus Antivirus (2109)

Medistus Antivirus (2109)

6.50

Medistus Antivirus – Antiviiruse toimega pastill inimesele!

Tõestatud Sars-CoV-2/Covid-19 vastase toimega!

Kliinilise uuringu tulemus näitab Medistus Antivirus’e suurt efektiivsust Sars-Cov-2 viirustüve vastu (viiruse vähenemine 99.4% juba esimese 10 minuti jooksul).

Medistus Antivirus on uudse mõjuga tervisetoode (puuviljamaitselised losengid). Medistus Antivirus’es sisalduv Kistosyn® 100 ekstrakt tekitab suu ja kurgu limaskestadele kaitsva kihi. Tekkinud füüsiline (mehaaniline) kaitsev kiht takistab viiruste ja bakterite sisenemist ja paljunemist inimorganismis.

Mis on Medistus Antivirus?

Medistus Antivirus on polüfenooliderikas kombinatsioon taimsetest ekstraktidest, Kistosyn® 100 ekstraktist ja kummiaraabikust. Medistus Antivirus on tervisetoode, mille tõhusust ja ohutust on testitud vastavalt Euroopa Liidu direktiivile 93/42/EMÜ.

Miks Medistus Antivirus’t kasutada?

 • Bakterite ja viiruste vastase barjääri tekitamiseks suu ja kurgu limaskestadele.
 • Sobib kasutamiseks juba esimeste vaevuste tekkimisel.
 • Mehaanilise kaitsekihi moodustamiseks suu limaskestadele, viiruslike ja põletikuliste hingamisteede nakkuste ennetamiseks.
 • Köha ja kuiva köha leevendamiseks.

Millal Medistus Antivirus’t võtta?

 • Ennetavaks kaitseks kõrge infektsiooniriskiga kohtades (N: ühistransport, kaubanduskeskused, polikliinikud/haiglad, teatrid/kinod, üritused, koolid, spordisaalid jne.)
 • Esimeste kurguvaevuste/viirusnähtude tekkimisel

Koostisosad: toimeained: kummiaraabik, Kistosyn® 100 ekstrakt. Abiained: maltitool, sorbitool, vesi, askorbiinhape, sidrunhape, maitsetugevdaja, taimeõli, stevia ekstrakt, piparmündiõli. Pakendis kokku 10 losengi. Säilitusainete ja värvainete vaba. Suhkru-, gluteeni-, laktoosivaba.

Hingamisteede infektsioonid (külmetused)

Tavalised külmetushaigused on üldjuhul viiruste poolt põhjustatud. Ülemiste hingamisteede nakkused on ühed levinumad haigused. Täiskasvanud inimene põeb külmetushaigusi keskmiselt kaks kuni viis, eelkooliealine laps aga neli kuni kaheksa korda aastas. Külmetamise järgselt esineb viiruslik külmetushaigus tihti kurgu- ja neelupõ- letiku kujul.

Aktiivne kaitse infektsioonide vastu

Kaasaegsed uurimustööd räägivad taimsete ekstraktide potentsiaalist viiruste ja bakterite vastases kaitses. Medistus Antivirus Kistosyn® 100 ekstraktis on rohkesti taimseid polüfenoole, mis tekitavad kaitsereaktsiooni. Need moodustavad suu- ja neelu limaskestale kaitsva kihi. Viirused, bakterid ja teised ohutegurid lihtsalt põrkuvad kaitsebarjäärilt tagasi – eeldusel, et losenge kasutatakse ennetavalt või esmaste vaevuste tekkimisel.

325,00 €/kg

Medistus Antivirus

 • Toimib kaitsva kihina
 • Moodustab loomuliku kaitsebarjääri
 • Aitab ennetada ning on abiks juba esimeste sümptomite tekkimisel
 • Leevendab köha ja kuiva köha

Loe lisaks siit failist:

Medistus Antivirus COVID 19

20g (10tki 2-g)