Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Naarei puudripintsel (1342)

26,00 18,20

1 laos

Naarei puudripintsel

-30% 

KAMPAANIA!

Ükski loom ei ole kannatanud Naarei pintslite tootmiseks. Harjased on valmistatud sünteetilisest taklonist, mis on viimase põlvkonna nailon, lõigatud ja pakitud käsitsi. Nad on pehmed, painduvad, vastupidavad ja ei kaota oma vormi. Oma suuruse tõttu on  pintsleid kerge ja mugav kasutada, sobivad hästi ka kosmeetika karpidesse ja kottidesse. Puidust osa on valmistatud Kasest.

Tegu on proffessionaalsete pintslitega, mis on oluliseks tööriistaks perfektse jumestuse jaoks. Sobilikud ka tundlikule nahale.

Taklon harjased on hügieenilisemad kui loomsed karvad. Loomsed karvad on ebaregulaarse pinnaga mistõttu jääb sinna kosmeetika jääke, surnud naharakke, baktereid jne. See võib viia naha ärrituseni. Takloni pinnal ka puuduvad sellised ebaregulaarsused, tänu millele on võimalik puhastada harjased korralikumalt . Kuna taklon on sünteetiline, siis selle tootmisel ei ole loomi julmalt piinatud.

HOOLDUS:

Pese harjased toasooja veega, lisa paar tilka looduslikku seepi. Aja vahtu ja pese vahuga ringjate liigutustega oma käe peopesas. Loputa hoolikalt ja korralikult jooksva vee all ja õrnalt pigista harjaseid kasutades puhtast rätikut. Kuivatada õhukäes, MITTE hoides neid tagurpidi, et vältida riski, et vesi saaks tungida otsakust sisse ja harjased liimist lahti leotada.

1tk