Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Aroomilamp naturaalsest Himaalaja soolakivist

19.90

Aroomilamp naturaalsest Himaalaja soolakivist (elektriline)

Aroomilamp – soolalamp naturaalsest Himaalaja soolakivist, millel on kaasas metallist kausike aroomiõli tarbeks.

Aroomilamp loob meeldiva meeleolu pimedatel õhtutel.

Soolakristallidel on positiivne mõju külmetuse, astma, köha, nohu, bronhiidi, allergiatele, närvilisuse keskendumise- ja unehäirete puhul ning sool on ideaalne õhu ioniseerija (soolaioonid hävitavad baktereid, mis ladestuvad meie nahale ja hingamisteedesse). Soolalambi toime intensiivistub soojenemisel.

Soolakristall-lampe ei tohi kasutada niisketes ruumides ja vabas õhus ning võib ainult kuivalt puhastada. Juhul kui lamp siiski on kogemata niiskust saanud, võib teda kasutusele võtta alles mitme tunni pärast, et ülemäärane niiskus saaks eralduda.

Komplektis lülitiga elektrijuhe ja lambipirn.

Kaal 3-4kg

Aroomilamp naturaalsest Himaalaja soolakivist (elektriline) Aroomilamp – soolalamp naturaalsest Himaalaja soolakivist, millel on kaasas metallist kausike aroomiõli tarbeks. Aroomilamp loob meeldiva meeleolu pimedatel õhtutel. Soolakristallidel on positiivne mõju külmetuse, astma, köha, nohu, bronhiidi, allergiatele, närvilisuse keskendumise- ja unehäirete puhul ning sool on ideaalne õhu ioniseerija (soolaioonid hävitavad baktereid, mis ladestuvad meie nahale ja hingamisteedesse). Soolalambi […]

Sulle võib meeldida ka…