Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Opaal roheline (murtud), Madagaskar (1449)

0.90

1 laos

Opaal roheline (murtud), Madagaskar

Roheline opaal on kivi, mis aitab suhteprobleemide korral, soodustab emotsionaalset taastumist, on uuendava ja noorendava toimega. Roheline opaal aitab jääda sul nooruslikuks ja teha elus uusi algusi. Roheline opaal aitab näha elu uues valguses ja arendada oma teadlikkust. Parandab keskendumist ja rahustab. Ka lihtsalt peos hoides mõjub ta ülimalt rahustavalt ja tasakaalustavalt. Roheline opaal on väga hea meditatsioonikivi. Toeks immuunsüsteemile, leevendab külmetushaigusi ja aitab neist kiiremini paraneda.
Tegemist on õrna ja toetava kristalliga, mis on eeskätt seotud südamega. Roheline opaal toetab ja tugevdab suhteid: romantilisi, sõpradega, perega ning tööl ja äris. Talle viidatakse sageli ka kui muutuste kivile.
Opaali peamine sõnum on, et ainus inimene, keda Sa päriselt oma elus kõige enam vajad oled Sina ise ja kõige olulisem suhe on see, mille lood iseendaga!
Ta tuletab meelde ka seda sisemist väge, mida me tegelikult endas kanname ja sageli alla surume või ära anname. Roheline opaal tuletab meelde, kui oluline on alatasa astuda kõrvale argielu saginast, seada ennast oma elus esikohale ning võtta aega iseendale.
Pidev meditatsioon rohelise opaaliga aitab ka puhastada ja avada südant.
Roheline opaal soosib kohalolu, keskendumist ning tähelepanuvõimet. Samuti aitab ta parandada mälu ning meenutada olulisi teadmisi ja oskuseid ka kaugemast minevikust.
Roheline opaal on suurepärane kivi kellelegi, kelle elus on emotsionaalselt keerulised ajad – mistahes suhte lõpp või kaotus. Ta aitab leevendada valu, pöörata endale rohkem tähelepanu ning olles kogu oma tähelepanuga hetkes, hakata looma uutmoodi tulevikku.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

umbes 3-4cm