Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • ripats – mäekristall tilk hõbedase aasaga (3156)

Ripats – mäekristall tilk hõbedase aasaga (3156)

12.00

1 laos

Ripats – mäekristall tilk hõbedase aasaga, 25x40mm

Mäekristall on meister tervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset.
Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle, selleks aseta mäekristall teiste kristallide juurde.

Kasutatakse ka peeglite ees, suunates terav tipp peegli poole, et sealt ei tuleks negatiivset koju. Arvuti ja teiste ekraanide ees, suunates terav tipp ekraanile, usutakse olevat abi kiirguse vastu.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Ripats – mäekristall tilk hõbedase aasaga, 25x40mm Mäekristall on meister tervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset. Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi […]