Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Ripats – poolvääriskivist ruut, maastiku jaspis (3052)

4.90

1 laos

Ripats – poolvääriskivist ruut, ca. 40mm

Maastiku jaspis – toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Annab meelekindlust, toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat. Hõlbustab šamaanlike rände ja unenägude mäletamist. Soodustab seedimist ja immuunsüsteemi tegevust ning sidekudede puhastumist, leevendab allergiat.

On  immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega.

Jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Jaspis kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Hoiab ja toetab stressirohketel aegadel. Leevendab valu ja turgutab aju.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi. Pael ei kuulu komplekti.

Ripats – poolvääriskivist ruut, ca. 40mm Maastiku jaspis – toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Annab meelekindlust, toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat. Hõlbustab šamaanlike rände ja unenägude mäletamist. Soodustab seedimist ja immuunsüsteemi tegevust ning sidekudede puhastumist, leevendab allergiat. On  immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega. Jaspis on väga tugev […]