Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Rukolaõli (külmpress) 135 ml

Rukolaõli (külmpress) 135 ml

12.80

3 laos

Kategooria:

RUKOLAÕLI

Rukola või rukkola (Eruca sativa L.) – üheaastane taim ristõieliste perekonnast. Umbes 60 cm kõrge. Rukolaõli, nagu ka taim ise sisaldab alkaloide ja flavonoide, mis annavad talle terava maitse ja lõhna.

Nagu paljusid teisigi vürtstaimi, võib ka rukolat nimetada „roheliseks apteegiks“.

Rukola on diureetilise ja antibakteriaalse toimega, kasutatakse kuseteede probleemide korral, soodustab imetavatel emadel laktatsiooni, sobib kehvveresuse korral, sobib ka suhkruhaiguse korral. Kasulik raseduse ajal, kuna sisaldab palju vitamiine ja mineraale.

Juuste tugevdamiseks ja niisutamiseks hõõruda õli juuksejuurtesse.

Kuna rukola mõjub hästi ainevahetusele, on rukolaõli kaalu langetada sooviva tütarlapse parim sõber. Normaliseerib ainevahetust. Mõjub toniseerivalt organismile tervikuna – tõeline looduslik energia!

Vanarooma erotomaanid pidasid rukolat üldse afrodisiakumiks ja potentsi tõstvaks vahendiks. Egiptuses muide peetakse sellest taimest lugu eelkõige just selle omaduse pärast: peigmehele söödeti enne pulmaööd alati rohkesti gargiri (rukola araabiakeelne nimetus), et ta saaks oma mehelikke omadusi vääriliselt üles näidata.

  • Seespidiselt: 2 teelusikatäit enne sööki.
  • Juuste niisutamiseks ja tugevdamiseks: hõõrume väikese koguse õli juustesse, alustades otstest ja lõpetades juurtega (parema efekti saavutamiseks alustame protseduuriga tund aega enne pesemist ja katame juuksed kilekoti ja seejärel käterätikuga).

94.81€/l

 

135 ml

100% külmpress rukolaõli