Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Ruunikivid Ametüst (1457)

28.00

Laost otsas

Ruunikivid Ametüst 25tk komplektis

Sõna ruun on seotud protogermaani sõnaga runo ehk loits, saladus ja sosin.
Ruunitähestik ehk futhark koosneb 24 tähest. Nimetus futhark tuleb tähestiku esimeste tähtede järgi: f, u, th, a, r ja k. Iga ruunimärgi taga on peidus spirtuaalne tähendus.

Ruunidele saab esitada küsimusi, millele sa vastust soovid.

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

See kivi on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Ruunikivid on ilusas lukuga sametkotis.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

25tk komplektis

Ametüst