Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Safiir lihvitud 1tk,1165

8.00

Safiir lihvitud (India), 1tk

Safiir on läbi aegade olnud populaarseim vääriskivi.

See kivi sümboliseerib head õnne, voorust, tarkust, pühadust ja kaitset vaenlase eest.

See kivi sümboliseerib siirust, truudust, kaastunnet, harmooniat, sõprust, armastust ja lojaalsust ning sobib suurepäraselt kihlasõrmuse jaoks.

Kõige traditsioonilisemaks safiiri värviks on sinine, aga safiir esineb ka paljudes teistes toonides, nagu näiteks värvitu/valge, roosa, roheline, kollane, oranž, roheline, lilla ja must.

See kivi teemandi järel kõige kõvem teadaolev vääriskivi. Kuna teemant on safiirist kõvem, võib ta safiiri kahjustada. Samuti võivad safiiri kahjustada teised safiirid ja rubiinid, seega tuleb safiiriga ehted (sarnaselt kõikide ehetega) eraldi pehmesse kangasse mähkida.

Selle kivi energiad tasakaalustavad mentaal- ja emotsionaalkehas olevaid ebakõlasid. Aitavad luua sügava lõõgastuse meeles ja kehas. Lisaks aitab leevendada leinast tulenevat valu hinges, vabastada süütundeid ja minevikus olnut.

Nägemise parandamine, silmapõletik, palaviku alandamine, peavalu leevendamine, unetus, peapööritus, kuulmine, ninaverejooks, kogelemine, kõnehäired, lümfisõlmed, kilpnäärme häired, dementsus, neuroos, mälu parandamine, insult, närvisüsteemihaigused.

 

1tk