Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Frantsila saviseep 200g

12,80

1 laos

Frantsila saviseep

Hästi kättesobiv ürttidega saviseep koorib nahka õrnalt, eemaldades surnud rakud. Annab nahale palju erinevaid kasulikke mineraale, samal ajal süvapuhastades nahka. Kasutamine: niisutage saviseepi ja hõõruge kehale, laske mõjuda nahal ca 15min. Loputage ja kuivatage nahk. Peale kasutamist laske saviseebil kuivada.

Savi on hinnatud nii tervishoius, kui ilumaailmas. Ürtidega savi-seep koorib nahka hellalt, eemaldades surnud rakud ning muudab naha pehmeks. Annab nahale palju eriliselt kasulikke mineraale samaaegselt sügav puhastades nahka ja elavdades ainevahetust.

Hooldav Soome-Savi aitab kehal üldiselt jääkainetest vabaneda , näiteks tselluliidist. Lisaks kasutatakse savi lihase-ja liigesevalude korral. Tänu antibakteriaalsetele omadustele hinnatakse savi vistrike ja aknenaha hoolduses.

Niisuta Savi-seepi ja hõõru niiskele nahale saunas või duši all käies. Lase mõjuda nahal 10-15 minutit. Hoia nahk niiske. Lõpuks loputa ja kuivata nahk.

Kui savi kuivatab nahka, siis on hea nahka õlitada näiteks Frantsila massaažiõliga.

 

200 g

Soome-savi on mineraalne savi, mis on settinud aastatuhandete jooksul Küronlahte metsa puhtas ojas. See savi on tekkinud graniidist, maakivist, kiltkivist ja teistest savimineraalidest ja sisaldab eriti palju tähtsaid mikroelemente ja mineraale. Seda hooldussavi on uuritud geoloogiliselt. Ei sisalda kahjulikke raskemetalle.

Saviseebi koostis:
Clay (savi), Prunella vulgaris (harilik käbihein)*, Equisetum arvense (põldosi)*, Trifolium pratense (punane ristik)*,.
* = mahe