Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Sõrmus roosakvarts, 6mm

Sõrmus roosa kvarts,6mm, 1tk , Suurus 20,5(2149)

5.30

2 laos

Sõrmus roosa kvarts, 6mm, 1tk

Suurus 20,5

Roosa kvarts  on armastuse kristall, kes tõmbab meie ellu armastust. See on armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad. Sobib hästi ka lastele. Ta on äärmiselt rahustav kivi, mistõttu on ta hea traumade ja kriisiolukordades. Asendab negatiivse energia armastusega, parandab hingehaavad, aitab üle saada armuvalust.

Tugevdab südant ja vereringet, kõrvaldab mürgid kehavedelikest, tervendab neere ja neerupealseid, leevendab peapööritust, harmoniseerib südame tööd, tugevdab seksuaalorganeid ja viljakust.

Kõige kiirem on roosa kvartsi toime, kui hoiad kristalli enda läheduses või kannad teda ehtena oma südamekohal.

Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Armastusekivina sobib  väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Sõrmus roosa kvarts, 6mm, 1tk Suurus 20,5 Roosa kvarts  on armastuse kristall, kes tõmbab meie ellu armastust. See on armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad. Sobib hästi ka lastele. Ta on äärmiselt rahustav kivi, mistõttu on ta hea traumade ja kriisiolukordades. Asendab negatiivse energia armastusega, parandab hingehaavad, aitab üle saada armuvalust. Tugevdab südant ja vereringet, kõrvaldab […]