Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Šungiit püramiidid karbis, kingitusega

36.00

Šungiit püramiidid karbis koos kingitusega!

OSTES KAKS ŠUNGIIDI PÜRAMIIDI SAAD OSTUGA KINGITUSEKS ŠUNGIIDI NÄONIISUTAJA!

ŠUNGIIT on meie planeedil iidne süsinikku sisaldav mineraal, mida on aastasadu kasutatud tervise parandamiseks.

Karjala šungiidid lasuvad maakoore kõige iidsemates osades, mille vanus on üle 2 miljardi aasta, s.o. perioodist kui maal puudus orgaaniline elu tänapäevases tähenduses. Šungiitide tegelik päritolu on seni teadmata. Ühe hüpoteesi kohaselt on šungiidid meie päikesesüsteemis eksisteerinud planeedi Faeton jäänused. Suur fullereenide sisaldus nendes annab võimaluse oletada nende kosmilist päritolu. Samasuguseid maavälised fullereene on leitud  meteoriitides. Fullereenide avastamise tähtsusest räägib fakt, et grupile Inglise teadlastele omistati 1996. aastal Nobeli preemia.

Tänapäeval on kunstlikult sünteesitud fullereenide kasutamine piiratud nende ülikõrge maksumuse pärast,  seetõttu kasutakse neid peamiselt kõrgtehnoloogia valdkondades: kosmoses, meditsiinis, arvutites.

Looduslike fullereenide avastamine Karjala šungiidis osutus tõeliseks sensatsiooniks. See on maailmas  ainus  leiukoht.

Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ja sellega seletatakse kivimi toimet mitmete hädade leevendamisel ja organismi värskuse säilitamisel.

Selgus, et kokkupuutes šungiidiga omandab vesi ravitoime. Šungiit struktureerib seda, andes edasi oma elektroinformatsioonilise matriitsi. See aitab töötada kõigil organismi bioloogilistel struktuuridel, kahjustamata terveid rakke. Fullereen osutus  võimsamaks ja pikatoimeliseks antioksüdandiks.
Šungiitvesi toimib organismile mitmeplaaniliselt. See avaldab valuvaigistavat ja põletikuvastast toimet. Selle bakteriaalsed omadused on unikaalsed, eksisteerib püsiv antihistamiinne toime. Tänu oma raviomadustele aitab šungiitvesi  kõige mitmekesisemate põletikuhaiguste, allergiate, viiruslikke, naha-, liigese-, ainevahetushaiguste puhul. Aitab taastada immuun- ja energeetilist seisundit kroonilise väsimuse sündroomi korral. Tõestatud on, et fullereenid takistavad arteroskleroosi teket ja arenemist. Veel üks huvitav fakt – šungiitvesi aitab pohmelli korral.

Kingituseks Šungiidi näoniisutaja, 10ml!

Šungiidiveel on niisutav ja nahka noorendav toime, kuna ta imendub sügavale nahakihtidesse. Sobib nii noortele kui vanadele. Hea värsendaja ka kuumal suveilmal. Šungiidil hoitud vee terapeutilisi omadusi on seostatud fullereenide olemasoluga.

Rahvameditsiinis shungiidi leotamisel saadud vett on kasutatud juba ammustest aegadest. Hommikuti šungiidivee regulaarsel kasutamisel (mitte kuivatada, kuivab ise minutiga) muutub näonahk elastsemaks ning võivad paraneda mõne päevaga väikesed vigastused ja vistrikud. Šungiidiveega naha niisutamine paar korda päevas leevendab mõnede psoriaasivormide arengut ja hoiab seda mittehäirivas, peaaegu märkamatus seisundis.

• Kvaliteetne, alumiiniumist ja klaasist vutlar
• Värvid: kirsipunane
• Suurus: 10,3 x 2,3 cm
• Mahutavus: 10ml

Spetsiaalne, pööratava mehhanismiga avamissüsteem, mis ei lase vedelikul kontrollimatult välja imbuda. Lihtsalt taastäidetav ning mugav kasutada reisil.

Šungiidi näoniisutaja kirsipunane.

LOE KA SIIT!

Näitlik video eestikeelne

Näitlik video venekeelne

Näitlik video ingliskeelne

LOE LISAKS

 

 

 

1 tk