Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Tamarindi kommid 135g

2,60 1,40

4 laos

Tamarindi kommid 135g

-46%

Parim enne: 31.03.2020

Mõnusa hapuka maitsega tamarindi kommid.

Rahvameditsiinis kasutatakse Tamarindi ainevahetuse soodustamiseks ja sellest võib olla abi ka kõhukinnisuse korral.

Tamarindiviljad meenutavad oakauna, vili on seemnete kohalt pundunud. Valmides muutub selle viljaliha tumepruuniks, koor muutub kõvaks ja hapraks. Tamarindi viljaliha on magushapu, maitselt meenutab veidi ploomi ja datlit.

Tamarindipuu nimetus tuleneb araabia keelest (tamr-hindi) ja tähendab tõlkes India datlit. Tamarindi puu pärineb looduslikult Aafrikast, aga see on levinud kõikjale troopilistele ja lähis-troopilistele aladele nagu Lõuna-Ameerika, Lähis-Ida, Lõuna-Hiina, India, Kagu-Aasia, Austraalia.

Tamarindi viljalihas on orgaanilisi happeid, suhkruid, B-rühma vitamiine, kaltsiumi, aga ka rauda, magneesiumi, fosforit ja kaaliumi. Rahvameditsiinis kasutatakse tamarindi palaviku korral.

 

Tamarindi kommid 135g -46% Parim enne: 31.03.2020 Mõnusa hapuka maitsega tamarindi kommid. Rahvameditsiinis kasutatakse Tamarindi ainevahetuse soodustamiseks ja sellest võib olla abi ka kõhukinnisuse korral. Tamarindiviljad meenutavad oakauna, vili on seemnete kohalt pundunud. Valmides muutub selle viljaliha tumepruuniks, koor muutub kõvaks ja hapraks. Tamarindi viljaliha on magushapu, maitselt meenutab veidi ploomi ja datlit. Tamarindipuu nimetus […]