Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Tee “Allow Joy”, Chai Moka ÖKO, 16 x 2g
  • ÖKO

Tee “Allow Joy”, Chai Moka ÖKO, 16 x 2g

4.39

Kategooriad: ,

Tee “Allow Joy”, Chai Moka (mahe), ÖKO, NL-BIO-01

Tee – Chai Moka – „Tunne rõõmu“

Taimede ja vürtside segu koos röstitud siguriga.

Teepakkide sulgemisel pole kasutatud metallist klambreid ega liimi. Igaüks on eraldi suletud.

 

Koostises on jumalikud ürdid ja vürtsid 🙂

Sisu: 16 teekotti, kaal 32g (16 x 2g).

 

Sarja “Peace on earth” loomisest:

Me teame, et me pole üksi sooviga tuua rahu maapeale. Samal ajal kui Hari tee tunneb, et rahu peab saama maapeale, ei saa nad pöörata selga, oma “õdedele-vendadele”, kes peavad iga päev seisma silmitsi ahnuse ja hullumeelsusega. Kandes seda oma südames otsustas Hari tee luua uue teesarja “Peace on earth” – “Rahu maapeal”

Te võite seda teed juua tundes sisemist rahu, teades, et selle tee ostmisega olete andnud oma panuse suure rahu algatamisele läbi organisatsiooni Cordaid.org.

Protsent selle tee müügitulust annetatakse ülemaailmse rahu algatamiseks. Loe lisaks: Cordaid.org ja vaata hämmastavaid jõupingutusi, mida nad teevad iga päev, et muuta maailm paremaks kohaks.

Lohutab meeli, inspireerib lõõgastuma ja julgustab rahulolu. Meie “Rahu maapeal” teed on kutse puhata, lõõgastuda ja avastada oma sisemist rahu. Sest kui me leiame rahu iseendas, hakkab maailm meie ümber muutuma ja muutub veidi rahumeelsemaks.

Meie kolm maitsvat taimeteed loodud, et toetada ja edendada sisemist rahu.

Päritolumaa: Holland

137,19 €/kg

 

Koostisosad: Röstitud sigur* (45%), kakao koored*, lagritsajuur*, kaneel*, must pipar*, ingver*, kardemon*, kurkumi juur*, nelk*. *=ökoloogiline

Sisu: 16 teekotti, kaal 32g (16 x 2g).